Listwy Lagrus – czy warto ?

przez | 26 listopada 2021

Kiedy chcemy urządzić swoje mieszkania zastanawiamy się nad odpowiednim wyborem materiałów budowlanych takich jak drzwi, okna, podłoga, a także wyposażenia, które nada nowego stylu naszej przestrzeni. Warto także pamiętać podczas urządzania domu o takich elementach jak dekoracje, które podkreślą elegancje w danym pomieszczeniu.

Kiedy chcemy urządzić swoje mieszkania zastanawiamy się nad odpowiednim wyborem materiałów budowlanych takich jak drzwi, okna, podłoga, a także wyposażenia, które nada nowego stylu naszej przestrzeni. Warto także pamiętać podczas urządzania domu o takich elementach jak dekoracje, które podkreślą elegancje w danym pomieszczeniu.

Listwy Lagrus charakteryzujące się odpowiednią jakością oraz różnorodnością stylów pozwolą dobrać odpowiedni model do danego typu mieszkania. Panele Lagrus to piękno połączone z funkcjonalnością. Tego rodzaju produkt sprawdzi się w między innymi w stylu vintage czy też w stylu nowoczesnym.

Listwy Lagrus – charakterystyka

Listwy Lagrus określają typ produktów, który oznacza się skrótem MDF. Materiały te nazywa się mianem Medium Denisity Fibreboard. Są wytrzymałe oraz prezentują się estetycznie. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. 

Listwy przypodłogowe Lagrus stworzone są z płyty MDF. produkt jest wzmocniony za pomocą włókien drzewnych, a także lakieru oraz kleju. Idealnie odświeża każde wnętrze. Instaluje się je na krawędziach łączenia się podłogi ze ścianą. Umożliwią one również zakrycie szczelin dylatacyjnych. Montaż listw umożliwi uniknięcie gromadzenia się w szczelinach nieczystości. Pozwoli to na osiągnięcie uporządkowanej, a także dopracowanej powierzchni. Listwy pozwalają także na zabezpieczenie przed ostrymi krawędziami.

Stylowe listwy przypodłogowe Lagrus

Listwy przypodłogowe Lagrus świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu o różnym stylu aranżacji. Dlatego też świetnie sprawdzą się w przeróżnych stylach takich jak rustykalnym, industrialnym, loftowym, a także holenderskim. Idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń. Można z powodzeniem stosować je we wnętrzach surowych, a także w tych słonecznych charakteryzujących się żywymi barwami. Wybierając odpowiednie listwy do określonej przestrzeni warto przede wszystkim uwzględnić typ podłogi oraz jej kolor. Materiał można z powodzeniem używać do płytek, parkietu, a także paneli. Istnieje również możliwość przemalowania listw.

Listwy przypodłogowe są idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących styl nowoczesny. Modele są w tym wypadku dostępne bez zdobień. W związku z tym precyzyjnie uzupełnią wygląd minimalistycznych, eleganckich wnętrz. Podkreślą dany kolor ścian.

Listwy Lagrus wyeksponują także styl glamour, charakteryzujący się elegancją, błyskiem oraz luksusem. Produkty będą posiadały zdobienia. Wkomponują się również w zestawieniu z tapetą.

Listwy można też zastosować do klasycznych przestrzeni czy też przytulnych pomieszczeń przyozdobionych znaczną ilością dekoracji. Materiał w tym przypadku podkreśli charakter pomieszczenia. W obecności rzeźbionych kinkietów czy też gustownych luster listwy będą piękną wizytówką mieszkania.

Ten charakterystyczny typ produktu Lagrus będzie również mógł być zastosowany w pokoju dziecięcym, gdzie nada ciepła przestrzeni. Z przejrzystymi kolorami ścian zbuduje miły klimat, atmosferę. Listwy będą świetnie prezentowały się z meblami, różnymi dodatkami. 

Listwy Lagrus są też z powodzeniem stosowane w łazienkach, ponieważ posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed wodą, wilgocią itp. Panele dzięki różnym kolorom nadadzą wnętrzu spokój. Będziemy mogli poczuć się jak w SPA. Listwy będą nadawać się perfekcyjnie do łazienek w stylu glamour, angielskim czy też nowoczesnym. Wykreują atmosferę sprzyjającą regeneracji, a także odpoczynki podczas długich kąpieli.

Listwy Lagrus – Podsumowanie

Listwy przypodłogowe Lagrus pasują niemal do każdego stylu pomieszczenia. Są to przede wszystkim estetyczne elementy do wykończenia wnętrz, pomieszczeń. Ze względu na uniwersalność, a także dobrą jakość są popularne, a także doceniane przez wielu klientów, nawet tych wymagających.

Listwy Lagrus to dobry zakup, który umożliwi cieszenie się z ich wyglądu oraz estetyki przez wiele lat. Są zrobione z trwałego materiału. podkreślą wygląd pomieszczenia, a także spełnią się funkcjonalnie. Posiadają również specjalne podfrezowanie co pozwali na montaż gniazdek elektrycznych, kabli. Listwy umożliwią zamaskowanie wolnych przestrzeni pomiędzy podłogą a ścianą. W związku z tym przestrzeń stanie się uporządkowana i będzie wspaniale wyglądać. Są dostosowane do przestrzeni stonowanych, spokojnych, a także do tych wyrazistych. Listwy dobrze prezentują się ze zdobioną sztukaterią oraz tapeta.

Duża ilość modeli pozwoli na wybranie odpowiedniego produktu, który będzie odpowiedni dla danych potrzeb. Listwy nadadzą pomieszczeniu elegancji oraz klasy. Warto wspomnieć o dostępnych na rynku typach listew przypodłogowych takich jak lagrus classic r1, lagrus classic r10 czy też lagrus atena 100.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *