Archiwum kategorii: Dom i wnętrza

Jak urządzić pokój gamingowy?

Granie na komputerze dla wielu osób jest doskonałym sposobem na relaks i dobrą zabawę. A by ta była naprawdę przyjemna – warto odpowiednio zaaranżować pokój gamingowy, by zapewnić sobie wygodę i komfort, a przy tym zminimalizować szkodliwy wpływ długiego przesiadywania przed komputerem. Warto więc zastanowić się nad takimi rzeczami, jak odpowiednia podkładka pod fotel. To… Czytaj dalej »

Listwy Lagrus – czy warto ?

Kiedy chcemy urządzić swoje mieszkania zastanawiamy się nad odpowiednim wyborem materiałów budowlanych takich jak drzwi, okna, podłoga, a także wyposażenia, które nada nowego stylu naszej przestrzeni. Warto także pamiętać podczas urządzania domu o takich elementach jak dekoracje, które podkreślą elegancje w danym pomieszczeniu. Kiedy chcemy urządzić swoje mieszkania zastanawiamy się nad odpowiednim wyborem materiałów budowlanych takich jak drzwi, okna,… Czytaj dalej »

Jak zdobywamy więcej miejsca w pokoju dziecięcym

Pokój dziecięcy często należy do jednego z najbardziej zagraconych pomieszczeń w mieszkaniu. Rodzice, urządzając go, mogą zaaranżować przestrzeń tak, żeby nie była podatna na tego rodzaju działanie. Meble muszą mieć właściwą powierzchnię dedykowaną do pokoi dla dzieci, jednocześnie powinny być także pojemne, tak żeby można było jak najwięcej ubrań, sprzętów, zabawek tam schować. Dlaczego warto… Czytaj dalej »

Plafony do salonu – dobierz model do swojego stylu

Podczas urządzania lokum wybór odpowiedniego oświetlenia to bardzo ważna kwestia, która wpłynie na końcowy efekt wystroju. Każda osoba, która urządza nowe pomieszczenie czy też przystępuje do remontu na pewnym etapie inwestycji zaczyna zastanawiać się nad oświetleniem. Ważna jest z jednej strony jego funkcjonalność z drugiej zaś względy praktyczne i estetyczne. Salon to pomieszczenie, które ma… Czytaj dalej »

Jakie rośliny posadzić na działkę rekreacyjną?

Co posadzić na działce rekreacyjnej, aby niewielka przestrzeń stała się dumą gospodarzy? Z obszernego katalogu roślin wybraliśmy te, które sprawdzą się w każdych warunkach. Zarówno w miejscach nasłonecznionych, półcienistych, jak i w cieniu. Warto sprawdzić, które z nich uatrakcyjnią każdy pobyt na działce. Proste w uprawie byliny Wśród najpopularniejszych roślin na działkę rekreacyjną znajdziemy wiele… Czytaj dalej »